fbpx

Positron 2023

Tule osale!

ITK Inseneribüroo ja ITK Lighting osalevad elektrivaldkonna suursündmusel Positron, kus saab ülevaate energia- ja elektrivaldkonnas tegutsevatest ettevõtetest, innovaatilistest projektidest, tulevikuvaatest ja võimalustest. Positron toimub 22.-23.09.2023 Unibet Arenal.

Registreeru meie töötubadesse juba täna siin.

Töötoad

TEHISINTELLEKTSE MAJA TÖÖTUBA

Tehnoloogia kohtub koduga ning inseneeria saab uue tähenduse! Kui oled uudishimulik ja soovid avastada, kuidas tuleviku kodud võivad olla nutikad ja efektiivsed, siis see töötuba on just sinu jaoks. Oleme loonud dünaamilise ja praktilise keskkonna, kus saad ise katsetada ja luua nutikaid koduseadmeid läbi maja simulaatori ning avastada kodutehnoloogia võimalusi.

TÖÖTOA EESMÄRK:

• Tutvuda nutika maja kontseptsiooni ja selle lahendustega.

• Õppida, kuidas insenerid kasutavad tehnoloogiat kodude targemaks muutmiseks.

• Osaleda praktilistes ülesannetes, et luua ise toimivaid nutikaid seadmeid

MIDA TÖÖTOAS NÄHA JA TEHA SAAB?

1. Nutikad seadmed igapäevaelus: tutvustame nutiseadmete mõisteid ja näitame, kuidas need võivad lihtsustada meie igapäevaelu ning muuta kodu mugavamaks ja tõhusamaks.

2. Sensoreid ja andureid: uurime erinevaid sensoreid ja andureid, mis võimaldavad kodul reageerida ümbritsevatele tingimustele, nagu temperatuur, valgus ja liikumine.

3. Automaatika ja kontroll: selgitame, kuidas programmeerida ja kontrollida nutikaid seadmeid, et need reageeriksid käskudele.

4. Käed-külge projektid: saad osaleda projektis, kus saad maja simulaatoris luua valgustuse, termostaadi või isegi kodu turvasüsteemi ning näha, kuidas need töötavad.

5. Tulevikutrendid tehisintellektse maja tehnoloogias: tutvustame, millised on tuleviku arengud nutikodu tehnoloogias ning kuidas see mõjutab meie elu.

MIKS OSALEDA?

Uued oskused: saad praktilisi teadmisi kodutehnoloogiast ja selle rakendustest

Loov lahendamine: saad luua ja näha, kuidas need tegelikult töötavad

Inspiratsioon: nutimajade maailm on pidevalt muutuv ja arenev, mistõttu on see suurepärane allikas inspiratsiooniks ja ideedeks.

Liitu meiega Tehisintellektse maja töötoas ja sukeldu nutikodu tehnoloogia põnevasse maailma! Koos saame avastada, kuidas tehnoloogia muudab meie kodud targakss ja paremini ühendatuks.

Kahele parima lahenduse leidjale autasuks nutika töötoa targa maja vidinad.

ITK Lightingu VALGUSTUSE TÖÖTUBA

Kui oled huvitatud valguse maagilisest maailmast ning selle rollist meie igapäevaelus, siis see töötuba on just sulle.

Töötoa eesmärk on valgustusmaailma tutvustamine läbi praktiliste tegevuste, mis avab ukse värvi, inseneeria, disaini ja psühholoogia maailma

TÖÖTOA TEGEVUSED:

  • Tutvustame valgustuse põhialuseid. Selgitame, mis on valguse värvustemperatuur, värviesitus ja millest koosneb valgus.
  • Avastame valguse, varjude ja pimeduse vahelist sümbioosi. Näitame, kuidas varjudemäng võib esile tuua ja samas muuta ruumi eripära.
  • Uurime valgustusdisaini maailma, rääkides valgustuskihtide loomisest meie ümber. Näitame, kuidas õige valgustuse abil luua soovitud atmosfääri ja meeleolu.
  • Iga osaleja saab luua praktilise tegevuse käigus isikupärase keskkonna/atmosfääri kasutades omandatud tedmisi.

AUHINNALOOS

Et auhinnaloosis osaleda, registreeri end siin ning hakka meid jälgima Instas ja Facebookis.

Võitjast anname teada meie Instagrami ja FB kontodel:
@itkinseneriburoo